İstanbul’a Özel Besyo Hazırlık Kursu %100 Başarı Vaad Ediyor

58
İstanbul’a Özel Besyo Hazırlık Kursu %100 Başarı Vaad Ediyor
Binance indirim

besyo-hazirlikGeçmişin kalıplarının geçerli olduğu sanrısına kapılan gençler yeteneklerini, yapabileceklerini hiçe sayarak, sırf bir üstünlük göstergesi olması adına hala mühendislik, doktorluk, avukatlık gibi klasikleşmiş meslek seçimi yapmayı düşünürken kendini tanıyan, yeteneklerinin, ideallerinin farkında, akıllı, sevdiği işi yapmayı hayal eden gençler çağımızın parlayan işi spor bilimleri bölümlerinde okumaya hak kazanmak için kısa adı besyo kursları olan spor bilimleri hazırlık kursu kayıtlarını yaptırıyorlar.

Bu satırları yazarken elbette severek ve isteyerek avukatlık, mühendislik, doktorluk gibi mühim alanları seçen gençleri ve onların mesleklerinin kıymetlerini kastetmiyoruz ancak sadece meslek olarak klasik meslek seçmek zorundaymış gibi düşünen spora yetenekli gençlerimizin beynine yer eden yanlış düşünceler ile çok başarılı olabilecekleri işleri tercih etmemelerine engel olmayı hedefliyoruz. Besyo hazırlık kursu ile bu hedefe ulaşmakta gençlerimize destek sağlıyoruz.

Neden Spor Bilimleri, Neden Besyo?

Evvela günümüzde yükselen, parlayan ve yükselmeye devam edecek alanlar hangileri dersek başlarda beden ve ruh sağlığını korumaya yönelik alanların olduğunu söylemek hiç de yanlış olmayacaktır. Zira uzman tıp doktorları ve bilim insanlarının da ifade ettiği gibi bozulan organizmayı, organları, akışı, kimyayı ve sistemi onarmaya uğraşmaktansa bozulmaması için gayret etmek, önlem almak, çözümler geliştirmek daha doğru bir davranış. Spor da beden, zihin ve ruh sağlığını korumak için kişiye uygun aktivitelere göre planlandığında sağlıklı bir toplum yaratmanın da temel şartı haline geldi. Bu ihtiyaç spor bilimleri uzmanlarına olan ihtiyacı da arttırdı.

besyom-logoGerek okullarda spor öğretmeni gerek üniversitelerde akademisyen gerek branş antrenörü gerekse mülkiyeti kamu veya özele ait sağlık ve spor merkezlerinde uzman birçok mesleki ihtiyaç hasıl oldu. Sağlıklı yaşamanın son derece önemli olduğu, devletin de kamu spotları, reklamlar ve projeleriyle desteklediği spor bilimlerine öğrenci olabilmek sanıldığı kadar kolay değil. Bu nedenle sistemin ve yazılı, sözlü, uygulamalı sınav prosedürlerlerinin, programlarının ne olduğunu iyi bilen spor bilimleri besyo hazırlık kursu istanbul bu bölümü seçecek öğrenciler için büyük şans ve başarıdır. Besyo seçiminde de eğitim kadrosu, eğitim programı, size özel performansınızı artırmak için uygulanacak diyet, psikolojik destek gibi bir çok mühim ayırt edici özellik mevcut.